Gödöllő, Raitsits Kupa (CAC) EREDMÉNYEK

Gödöllő - Raitsits Kupa CAC, 2013. május 18.

bíró: Dr. Sirkó Éva

Kanok

Kölyök osztály
KÁRPÁTI-KERÍTŐ GÉZENGÚZ - NÍ, Kölyök BIS
MARIELL DE MARQUE ISEK FYLGIABRODER - Í
VERESI AKÁCOS GEMENC - Í

Fiatal osztály
ÁRKOSLIGETI KÓCOS ABBIZONY - K4
BESZÉDES APRÓ - K2
CAMMS CEGER K1, HPJ, FKGy, Junior BIS
PILISI-KÓCOS JÓBARÁT - K3
PILISI-KÓCOS JÓMADÁR - NJ

Növendék osztály
MARIELL DE MARQUE FREKE FYLGIA-BARN - K2, RCAC
MARIELL DE MARQUE FRICO FYLGIA-BARN - K1, CAC

Nyílt osztály
BOHEMIA VIVACE ASH - NJ
CSERESZNYÉSKERTI-CSALFA VILLÁM - K3
CSERESZNYÉSKERTI-CSALFA ÜGYES - K2, RCAC
KÁRPÁTI-KERÍTŐ EZIS - K1, CAC
PILISI-KÓCOS CSUTAK - K4
VERESI AKÁCOS FÜRGE - K

Győztes osztály
BORGARMARKENS MUSTANG COBRA - K1, CAC, KGy, Best Male, BOB
KARVAKORVAN ELOHIIRI - K3
MARIELL DE MARQUE A-LAGETS ALLWIN - K2, RCAC
MARIELL DE MARQUE DAZZLING DANTON - NJ
MOCSKOS BICSKA - K4

Érett osztály
JESPER - K3
KARVAKORVAN ÖRRYMÖYKKY - K1, CAC, VKGy, Veterán BIS
KARVAKORVAN VESIHIISI - K4
RÓNA RÉME CSACSOGÓ "DZSIGIT" - K2, RCAC

 

Szukák

Kölyök osztály
APRÓDOMBI KICSI KINCSEM - NÍ, Kölyök BIS
VERESI AKÁCOS GERCSE - NÍ

Fiatal osztály
APRÓDOMBI JÓJÁNY JERKE - K2
BESZÉDES ANGYAL - K3
CUIDADO UPBEAT UGRÓ - NJ
HEGYVIDÉK-ÉKE HARMAT - NJ
KAFFOGÓ AGYAG - K1, HPJ, FKGy
PILISI-KÓCOS JELLEM - K4

Növendék osztály
AKINNAZ GREIZY - K1, CAC
CHANKAZZ CZIMBORA - NJ
GALLA-HEGYI ÖRZSE - NJ

Nyílt osztály
ABIQUA GABI - K3
CSERESZNYÉSKERTI-CSALFA VAKARCS - NJ
CSERESZNYÉSKERTI-CSALFA VARÁZS - NJ
FELÁLLÓ FÜLŰ FRUSKA - NJ
GALLA-HEGYI OKOS - NJ
PATTOGÓ PARÁZS AKÁC - K4
PATTOGÓ PARÁZS ARANY - NJ
PILISI-KÓCOS ÍRISZ - K1, CAC, KGy, Best Female, BOS
PUSZTAI ALTATÓDAL ÉLELMES - NJ
VERESI AKÁCOS CSEPPEM - NJ
VERESI AKÁCOS CSIPET - K2, RCAC
VERESI AKÁCOS FECSKE - NJ

Munka osztály
BITTIS BELISSIA BOHEMIA VIVACE - NJ

Győztes osztály
BESSY DARK DEVIL BOHEMIA VIVACE - K4
CAMMS AMETIST - K2, RCAC
CAMMS BLIXTRA - K1, ChCAC
CHANKAZZ BOBITAZ - NJ
KARVAKORVAN DUURI - ---
MARIELL DE MARQUE DELICIOUS DAISY - K3
PILISI-KÓCOS FECNI - NJ

Érett osztály
KARVAKORVAN ÄYSKÄRI - K
KARVAKORVAN UNELMA - K2, RCAC
MARIELL DE MARQUE SZPIRELLA OOPSZAN - K4
MÉNESVÖLGYI PRÉZLI - NJ
PILISI-KÓCOS AJNÁR - K1, VCAC, Veterán KGy
VERESI AKÁCOS ANKA K3

Vissza